Beskidy, jaki portal ?

Beskidy, jaki portal ?

Cześć, planuję wyjazd w Beskidy w najbliższy weekend. Czy możecie mi polecić jakąś stronę internetową, gdzie znajdę informacje na temat atrakcji dostępnych w pobliżu? Wielkie dzięki :)

krotos34

Posty: 1

 
Beskid Żywiecki to świetne miejsce na wyjazd. Z pewnością trafisz na wspaniały hotel, gdzie spędzisz cały urlop we wspaniałej atmosferze. Zachęcam do poznawania gór. Więcej informacji znajdziesz w witrynie https://kochambeskidy.pl/tag/beskid-zywiecki/. Koniecznie sprawdź, co się tam dzieje w najbliższym czasie.

mikuś33

Posty: 8

 
Całe Beskidy są fantastyczne. I to niezależnie od miejsca, gdzie akurat się udasz. Lepiej jednak wybrać większą miejscowość, gdyż pod ręką będą olbrzymie sklepy i restauracje, co uprzyjemni cały wyjazd.

Wasuwa

Posty: 1

 
W wielu miejscowościach można spróbować rzeczy, które są niedostępne w innych częściach kraju. Szczyrk ma swoją własną skocznię narciarską, więc warto zapoznać się z właśnie tym sportem.

Specjalista

Posty: 9

 
W dużo miejscowościach można spróbować rzeczy, które są niedostępne w innych częściach kraju. Szczyrk ma swoją własną skocznię narciarską, więc należałoby zapoznać się z właśnie tym sportem.

Zbyszek

Posty: 9

 
Najbardziej lubię wyjeżdżać w góry do woj. Śląskiego (najlepiej rozwinięta infrastruktura). Beskid Żywiecki to urokliwe pasmo, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Szczyty są o różnym poziomie trudności – od łagodnych po niezmiernie strome podejścia.

jozefinna

Posty: 14

 
Cały Beskid Żywiecki to obecnie jedna wielka sieć ścieżek, po których niezwykle wygodnie się biega. Górskie powietrze pomaga uzyskać wyjątkowo korzystne rezultaty.

wom_ww

Posty: 16

 
W Beskidach położone jest wiele miejscowości, do których warto zajrzeć. Świetnie jest co roku wybierać inne, żeby za każdym razem spróbować czegoś nowego :)

Zbychoo54

Posty: 22

 
Najbardziej lubię wyjeżdżać w góry do woj. Śląskiego (najlepiej rozwinięta infrastruktura). Beskid Żywiecki to urokliwe pasmo, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Szczyty są o różnym poziomie trudności – od łagodnych po bardzo strome podejścia.

Watuniaa

Posty: 17