prywatne przedszkole wilanów, sprawdzony??

prywatne przedszkole wilanów, sprawdzony??

Jakie przedszkole w Miasteczku Wilanów polecacie? Muszę oddać Huberta w dobre miejsce, ze sprawdzoną opieką.

Gucio

Posty: 6

 
Masz rację. Już mam chyba za sobą to doświadczenie, albowiem moje dzieci zmuszone były do ciągłych zmian. Co do poniektórych placówek nie mam najlepszego zdania, niemniej jednak na szczęście już znalazłam przedszkole w Warszawie w Wilanowie, któremu zaufałam właśnie dzięki temu, iż kadra pedagogów stara się i jest mega zuafana.

dagaaa5

Posty: 13

 
Miałam już kilka doświadczeń z przedszkolami. Mam taką sobie opinię o poprzednikach. Teraz Natan chodzi do przedszkola w Warszawie w Wilanowie, które chwalę sobie z uwagi na nauczycielki.

asiunia44

Posty: 10

 
Oj mnie też będzie czekać decyzja co do przedszkola. Nie mam na razie żadnych konkretnych planów, ale wiem, że koniecznie musi to być dobre miejsce. Mam nadzieję, że w Warszawie Wilanowie nie brakuje placówek przedszkolnych.

Fanatyk

Posty: 10

 
W sumie najważniejsze jest, żeby dziecku się podobało. To jednak od nas zależy jako rodziców, do jakiego niepublicznego przedszkola w Wilanowie zapiszemy pociechę. Dla mnie ważne jest, żeby zapewniali ciekawe zajęcia i żeby można było zamówić konkretną dietę. Mój syn uczulony jest na gluten, więc szukam naprawdę sprawdzonego przedszkola.

aluś44

Posty: 10

 
W sumie najistotniejsze jest, żeby dziecku się podobało. To jednak od nas zależy jako rodziców, do którego niepublicznego przedszkola w Wilanowie zapiszemy pociechę. Dla mnie ważne jest, żeby zapewniali ciekawe zajęcia i żeby można było zamówić konkretną dietę. Mój syn uczulony jest na gluten, więc szukam rzeczywiście sprawdzonego przedszkola.

enriquess

Posty: 9

 
To prywatne przedszkole w Miasteczku Wilanów zasługuje na dużą spostrzeżenie karatekids.eu. Nasza córcia chodzi tam dopiero od niedawna, a już zdążyliśmy zauważyć, iż jest niezwykle dobrą placówką. Coś musi być na rzeczy, bo do poprzedniego przedszkola Zuzia nie lubiła chodzić. Nie mogła się tam zaadaptować. Tu jest zupełnie w przeciwnym wypadku .

Jacuś

Posty: 12

 
Dokładnie weź sobie do serca nasze porady. Na dzień dzisiejszy cieszę się, że mój Szymon ma szczęście chodzić do naprawdę dobrego przedszkola w Warszawie w Wilanowie, do którego nie mam żadnych zastrzeżeń. Opieka, edukacja, nauczyciele, warunki lokalowe, wyposażenie, program i dodatkowe zajęcia to duży plus tego miejsca.

noman1

Posty: 20

 
Też zależy mi na jak najlepszym prywatnym przedszkolu, ale jeśli chodzi o Wilanów, to nie mogę tutaj znaleźć niczego :( Może pomożecie? Wybieram niepubliczną placówkę, bo zależy mi na godzinach otwarcia. Takie przedszkola zwykle dłużej urzędują, a ja mam pracę do godziny 17-tej.

pawel253

Posty: 10