zajęcia dodatkowe dla dzieci Tarnów, oferta

zajęcia dodatkowe dla dzieci Tarnów, oferta

Jakie zajęcia polecacie dla 11-latka. Mój syn bardzo interesuje się komputerami. Pomyślałam o dodatkowej informatyce dla dzieci. Może programowanie? Gdzie zapisać syna na takie lekcje w Białej Podlaskiej?

FalaSmiechu

Posty: 4

 
Informatyka dla młodzieży to jest to, co wreszcie zadowoliło moją córkę. Zapisałam ją na kursy w Mińsku Mazowieckim, ale nie myślałam, że tak bardzo ją zainteresują. Cieszę się razem z nią.

Programista

Posty: 17

 
Informatyka dla młodzieży to jest to, co wreszcie zadowoliło moją córkę. Zapisałam ją na kursy w Mińsku Mazowieckim, lecz nie myślałam, że tak bardzo ją zainteresują. Cieszę się razem z nią.

Nenoo45

Posty: 24

 
To super informatyka dla dzieci https://www.giganciprogramowania.edu.pl. Kursy programowania prowadzone są zarówno w semestrze, jak i w wakacje. Polecam wszystkim z Białej Podlaskiej.

Kruk

Posty: 23

 
Myślałem, że to nie dziedzina dla mojej córki, a tutaj takie rezultaty. Jestem happy, że jej się spodobało. Sam zapisałbym się na to programowanie, ale to niestety zajęcia dodatkowe dla młodzieży :D Super, że można znaleźć takie fajne kursy w Tarnowie.

bodzik155

Posty: 26

 
Nie wiedziałem, że programowanie dla młodzieży to takie wyśmienite zajęcia. Mam nadzieję, że już wkrótce będą pierwsze wyniki w postaci stworzonej samodzielnie gry komputerowej. Synowi się podoba, więc ja też jestem usatysfakcjonowany.

frustert

Posty: 20