prywatne przedszkole miasteczko wilanów, sprawdzony??

prywatne przedszkole miasteczko wilanów, sprawdzony??

Witam serdecznie. Mam pytanie o dobre niepubliczne przedszkole w Wilanowie. Polecacie jakąś placówkę?

Aliner56

Posty: 4

 
Zerknij sobie na tę ofertę niepublicznego przedszkola w Wilanowie https://karatekids.eu. Świetne miejsce. Moja córcia jest niesłychanie zadowolona. Chodzi już drugi rok. Gorąco polecam także ze względu na kadrę nauczycieli.

namok

Posty: 13

 
Na twoim miejscu wybrałabym niepubliczne przedszkole, bo w Wilanowie można znaleźć wiele takich placówek, które proponują wyśmienite zajęcia. Ja byłam zmuszona wybrać takie właśnie przedszkole, bo żadne z państwowych placówek przedszkolnych nie oferowała szanse wyboru indywidualnej diety, a u nas konieczna była diabetologiczna dieta.

Ciapek

Posty: 13

 
Płaci się więcej, ale to pieniądze wydane w dobrym celu :) Moja córka od dwóch lat chodzi do prywatnego przedszkola w Wilanowie i nie wyobrażam jej sobie w innym miejscu. Tutaj ma wszystko, czego potrzebuje, gdy my jesteśmy w pracy. Mogliśmy nawet zamówić dietę diabetologiczną.

Lupusx

Posty: 7

 
Prywatne przedszkole w Miasteczku Wilanów jest oczywiście wiele droższe od państwowego, natomiast opłaca się, bo maluszki bardzo dobrze czują się w mniejszych grupach.

Hello98

Posty: 21

 
Pewnie mają dużo zajęć sportowych, na pewno jest taniec. Mojej znajomej córcia chodziła do takiego przedszkola w Wilanowie i z tego, co z nią rozmawiałam, to była bardzo zadowolona. Pomysł bardzo fajny.

wersacze4

Posty: 14

 
Ja też ciągle zastanawiam się nad przedszkolem w Warszawie. Dowiedziałam się, że w Wilanowie działa przedszkole sportowe o powiem szczerze, że jestem bardzo ciekawa, jak funkcjonuje taka placówka.

Oleczka1

Posty: 9

 
Ja też ciągle zastanawiam się nad przedszkolem w Warszawie. Dowiedziałam się, że w Wilanowie działa przedszkole sportowe o powiem szczerze, że jestem niezwykle ciekawa, jak funkcjonuje taka placówka.

ZaNK3R

Posty: 8

 
Na początku każde dziecko płacze, ale jak wybierzesz dla dziecka sprawdzone przedszkole w Miasteczku Wilanów, to na pewno będziesz zadowolona. To prawda, że dzieciom potrzebna jest duża ilość zajęć, a wtedy szybciej adaptują się, nie nudzą i mniej płaczą.

aliDER$

Posty: 21

 
Wiem, że prywatne przedszkole w Wilanowie kosztuje, ale szczerze polecam. Sama zastanawiałam się i miałam wiele obaw. Niemniej jednak zdecydowaliśmy się z mężem na prywatne przedszkole i decyzji nie żałujemy. Koszty to jedno, drugie to świetna opieka i mnóstwo ciekawych zajęć i wyjść.

erykdd

Posty: 16