kursy programowania dla młodzieży Opole, poleci ktoś ?

kursy programowania dla młodzieży Opole, poleci ktoś ?

Ktoś wie, jakie zajęcia dodatkowe dla dzieci można wybrać? Chodzi o coś, co uczy i jednocześnie bawi, ale nie wiem, co to może być? Chętnie uzyskam od Was potrzebne mi informacje, które na pewno wykorzystam.

Alexiii

Posty: 4

 
Moje dziecko interesuje się piratami, a programowanie dla dzieci oferowane poprzez szkołę obejmowało kod Piraci. Mały jest zachwycony, bowiem sam coś stworzył i może się tym chwalić znajomym i naszej rodzinie.

Lupusx

Posty: 8

 
Nie wiem czy informatyka dla dzieci zwłaszcza małych to nie za dużo jak na ich głowy? Z drugiej strony dzieci dwuletnie grają dzisiaj na smartfonach, dlatego sam już nie wiem, co mam o tym teraz myśleć.

Dzidzidek

Posty: 11

 
Miałem mieszane uczucia, ale widzę, że kursy programowania dla młodzieży mojemu synowi dały wiele. Potrafi sam zrobić stronę internetową i zadbać o jej bezpieczeństwo. Nie sądziłem, że tyle na tym zyska moje dziecko, młodsze niedługo też zapisuje na te kursy.

bertys

Posty: 5

 
Syn wybrał wstęp do programowania i jest usatysfakcjonowany. Według mnie programowanie dla młodzieży oferowane poprzez szkołę https://giganciprogramowaniaformularz.edu.pl jest super i wszystkim mogę polecić. Moje dziecko jest wymagające, a szkoła spełnia jego wszystkie wymagania.

ciumar1

Posty: 5

 
Córka wybrała programowanie dla młodzieży oferowane przez firmę, która się na tym zna i jest niezmiernie zadowolona. Ma coraz większą wiedzę w tym zakresie.

Marioleczka

Posty: 6

 
Jeżeli mam wybierać zajęcia pozalekcyjne dla dzieci to wolę taniec, siatkówkę albo sporty walki. Przyjdzie jeszcze czas na informatykę. Poza tym moje dziecko w ogóle się tym nie interesuje, dlatego nie ma go, co do tego zmuszać. Niech się cieszy zabawą, a na naukę to przyjdzie jeszcze czas w jego życiu.

tigra32

Posty: 6