prywatne przedszkole miasteczko wilanów, znacie ?

prywatne przedszkole miasteczko wilanów, znacie ?

Znacie jakieś przedszkola na wilanowie, które możecie spokojnie mi polecić. Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź.

Kwatuszek

Posty: 2

 
Moja córka już 2 rok chodzi do prywatnego przedszkola na wilanowie. Ja jak i ona jesteśmy z niego niesłychanie zadowolone. W jej grupie jest około 14 osób, córka znakomicie się w niej odnajduje.

zimosik6

Posty: 15

 
Mój syn chodzi do państwowego przedszkola, ale niedługo chce go przenieść do niepublicznego przedszkola na wilanowie. W obecnej placówce wychowawczyni pozwala dzieciom robić co chcą. Wiele razy wchodząc na salę usłyszałam piski, krzyki i płacz. Widać w takich przedszkolach nauczyciele nie radzą sobie za dobrze.

pawel253

Posty: 7

 
Cześć, mój syn ma chodzi 3 latka i chodzi do przedszkola na wilanowie. Panie wychowawczynie są niezmiernie miłe i widać, że kochają swoją pracę.

lumer45

Posty: 9

 
Moim zdaniem prywatne przedszkola wilanów teraz się tak rozwinęły, że warto tam posyłać swoje dzieci. Nie wszystkie są mega drogie. Ostatnio pomagałam siostrze szukać dla córeczki przedszkola i dzwoniłyśmy do różnych i pytałyśmy o konkretne rzeczy i wybrałyśmy te, które spełniło nasze oczekiwania.

kikiriki2k

Posty: 9

 
Moja córka chodzi drugi rok do prywatnego przedszkola na wilanowie. Jestem z niego bardzo zadowolona, bowiem jej grupa jest nieliczna i córka cudownie się w niej znajduje. Panie nauczycielki mają lepszą możliwość poznania dziecka i jego umiejętności.

TomekK

Posty: 8

 
Wszędzie wyszukają się plusy i minusy. Moja córka chodzi do niepublicznego przedszkola na wilanowie i jest niesłychanie zadowolona.

Laleczka

Posty: 9

 
Moje dziecko chodzi do przedszkola warszawa wilanów, ofertę możecie zobaczyć na stronie internetowej tutaj: www.karate-kids.pl. Wszystko mają w szczególności opisane.

doprzodu67

Posty: 6

 
Plusy przedszkola wilanów są takie, że otwarte są przez cały rok. W okresie wakacji oraz ferii zimowych organizowane są specjalne zajęcia.

k124l

Posty: 9