nauka języka angielskiego

nauka języka angielskiego

Cześć, chciałbym rozpocząć na poważnie naukę angielskiego właściwie od najniższego poziomu do C1, albo jakiegoś egzaminu językowego, jeszcze do końca nie wiem. Tylko lekcje indywidualne w Łodzi.

21gregorek

Posty: 4

 
Szukaj korepetycji, gdzie masz przy okazji bezpłatny dojazd i szereg dodatkowych materiałów przygotowanych pod konkretne potrzeby ucznia.

TomekK 

Posty: 7

 
Grupową naukę przerabiałem i nie jest nigdy tak efektywna, jak spotkania indywidualne, w cztery oczy z dobrym lektorem.

Aleksisss

Posty: 7

 
Zrezygnowałem ze szkoły językowej, bo jednak indywidualne skupienie na nauce angielskiego to najważniejsza sprawa. W Łodzi to polecam tomedo.pl, bo lektor zawsze zachowywał terminowość, ciekawe prace domowe, dużo rzeczy nadrobiłem i przełamałem chyba pierwszy raz w życiu barierę rozmowy, komunikacji w języku angielskim. To było dla mnie zdecydowanie najważniejsze.

dominikk5

Posty: 11

 
Na korepetycjach nie masz nigdy bezsensownych prac domowych. Przed maturą praktycznie nie chodziłem do szkoły i robiłem zadania zadane przez lektora. To się opłaciło, bo zdałem maturę najlepiej w klasie, a nikt mnie o to nie podejrzewał.

Klakier

Posty: 17

 
Matura z angielskiego to pestka, ale żeby realnie mówić to tylko przez korepetycje. Później można się umówić na rozmowy przez skype lub dedykowane portale, które tylko do tego służą.

Black_Riot 

Posty: 4

 
Korepetycje to jedyna forma nauczania angielskiego, która działa. Do każdego egzaminu tak się przygotujesz i nawet z niewielką wiedzą początkową można pokombinować.

Rimano

Posty: 10