zajęcia pozalekcyjne, proszę o pomoc

zajęcia pozalekcyjne, proszę o pomoc

Witam serdecznie. Mam pytanie, jakie zajęcia pozalekcyjne dla dzieci polecacie. Liczę na waszą pomoc :) i z góry serdecznie dziękuję.

Lalka

Posty: 6

 
Najważniejsze jest to, żeby dziecko chciało korzystać z takich warsztatów z programowania. Moja córka była niezwykle chętna i od razu jej się spodobało. Mam nadzieję, że i w waszym wypadku będzie podobnie, a wasze pociechy z wielką chęcią będą się uczyły programowania.

david011

Posty: 18

 
Jeżeli szukacie czegoś faktycznie nadzwyczajnego, jeśli chodzi o kursy programowania, to polecam tę szkołę https://www.giganciprogramowania.edu.pl. Cudowni wykładowcy. Lekcje interesujące i mnóstwo zabawy dla dzieci w każdym wieku. Cenowo jest dobrze, więc zostajemy i polecamy innym dzieciakom.

Jacuś

Posty: 12

 
Może i my spróbujemy, bowiem jak czytam, to widzę, iż jest mnóstwo korzyści godnych uwagi. Jak na razie to nie mam innego pomysłu, bowiem syn wiele siedzi przed komputerem. Interesuje się informatyką, więc nauka programowania to chyba najlepszy pomysł, żeby sprawić mu przyjemność. Myślę, iż to będzie dla niego najlepsze rozwiązanie.

mniszek56

Posty: 4

 
Jako mama zauważyłam u Natalii postępy w nauce. Widać, iż nauka programowania jest świetnym wsparciem na dużo płaszczyznach również lekcji matematyki. Polecam to rozwiązanie, ponieważ widzę, iż takie lekcje niezwykle wiele dobrego wnoszą w życie dziecka.

gzdyl

Posty: 5

 
Widzę, iż nauka programowania jest coraz bardziej atrakcyjna. Nie miałem pojęcia, iż istnieją kursy dla najmłodszych dzieci. Chętnie byśmy spróbowali, albowiem Gustaw lubi komputery i interesuje się informatyką. Ma 7 lat, więc koniecznie to musi być coś dla najmłodszych.

Wojciech24

Posty: 13