psychologia ??

psychologia ??

Witam serdecznie. Chciałabym zostać psychoterapeutą. Polecacie może jakiś kurs psychoterapii? Bardzo dziękuję za odpowiedzi.

derums3

Posty: 5

 
Sami wszystko załatwiają, bynajmniej tak właśnie było u mnie. Poza zajęciami praktycznymi, które odbywały się regularnie, mieliśmy jeszcze kilka warsztatów. Super sprawa, bo im wiecej doświadczenia i pracy w grupie, tym lepiej. Uwielbiam psychoterapię – to moja droga :)

Boberek

Posty: 7

 
No to witaj, bo ja też właśnie zapisałam się na psychologię w Katowicach i tyko czekam, aż rozpoczną się pierwsze zajęcia. Test kwalifikacyjny poszedł mi dobrze. Szkoła oczywiście prywatna, dla czesne nie jest drogie, dlatego na pewno nie będę miała problemów z opłaceniem zajęć.

Eksperttt45

Posty: 4

 
Uważam, że studiowanie psychologii to znakomity pomysł na siebie. Każdy z nas nosi w sobie wiele przeróżnych kłopotów, o których nie mówi nikomu, być może nawet rodzinie, a dzięki zajęciom można je wszystkie rozwiązać

Geodeta22

Posty: 8

 
Kochani, a jak w takich szkołach wygląda sprawa ze stażem. Sami organizują, czy trzeba samodzielnie biegać i załatwiać? Koleżanka miała z tym właśnie problem, a że ja też jestem zainteresowana psychologią, od razu pytam.

Zbyszek

Posty: 18

 
Masz rację. Odkąd podjęłam naukę i uczęszczam do studium psychoterapii, zmieniło się moje nastawienie do życia. Jestem bardziej otwarta na ludzi, bo widzę, że w głębi serca są tacy samu, jak ja – mają niejeden problem, słabości, ale także potencjał, który trzeba zauważyć w odpowiednim czasie, żeby go nie zmarnować.

fertuś45

Posty: 10

 
Polecam to studium psychologiczne http://www.psychologia.org/studium. Jest naprawdę świetną placówką szkoleniową, zwłaszcza dla osób, które pracują, mają już dzieci, nie mogą pozwolić sobie na dzienne studia, a ich pasją jest psychoterapia. Mnie pasuje również ze względu na bardzo atrakcyjną cenę czesnego.

Klarkaa45

Posty: 6

 
To daj znać, co to za szkoła psychoterapii, ponieważ czegoś takiego właśnie poszukuję. Mam nadzieję, że w końcu uda mi się wyrwać z domu, z tych pieluch itd. :) Byłoby świetnie z takimi zajęciami w weekendy, bo wtedy mąż jest w domu, a i babcia mogłaby wstąpić na trochę i pomóc synowi :D

krotos34

Posty: 4

 
Nie niezwykle rozumiem. Studium jest prywatne i płatne? Tak? Trzeba przejść jakiś test, żeby się otrzymać? Kiedy są zapisy. Najbardziej interesuje mnie psychologia i fajnie byłoby poznać wasze opinie na temat takiej weekendowej szkoły, czy w ogóle da się czegoś w tak krótkim czasie nauczyć.

xacax

Posty: 6