kursy online matematyka, polecicie ?

kursy online matematyka, polecicie ?

Szukam w Internecie zadań maturalnych z matematyki z rozwiązaniami. Tylko jakieś naprawdę rzetelne stronki.

Warszawiak

Posty: 6

 
Przygotowuję się do matury podstawowej. Matematyka od zawsze sprawiała mi duży problem. Może macie jakieś złote rady? Może pomożecie biednemu żuczkowi, który nie do końca wierzy w swoje siły i jest w rozterce? Myślałem o zadaniach, żeby znaleźć może jakieś konkretne rozwiązania i objaśnienia. Co myślicie?

Marioleczka

Posty: 6

 
U mnie jest tak, iż jak tylko znajduję troszkę czasu to zabieram się do maty. Matematyka podstawowa spędza mi sen z powiek. Widzę, iż zadania maturalne nie należą do bezproblemowych. Weekendy robię sobie na razie wolne, bo jeszcze troszkę czasu zostało na naukę.

Czarek

Posty: 10

 
Hej. Jak do tej pory jeszcze nie zacząłem się uczyć. W sumie jestem z tych, co odkładają wszystko na ostatnią chwilę. Do matury podstawowej z matematyki przygotowuję się po prostu, rozwiązując zadania i korzystając ze stron w Internecie.

Mariusz

Posty: 9

 
Jeżeli chodzi o matematykę, to zadania maturalne znajdziesz na dużo stronach internetowych. Mnie najlepiej przypadły te z gotowymi rozwiązaniami. Dzięki takiej pomocy bardzo szybko przygotowałam się do matury.

Modniś

Posty: 19

 
Za bardzo się przejmuję. Gdy tylko zapominam o stresie, to nawet fakt, że piszę maturę rozszerzoną z matematyki jakoś tam mi umyka. Jak u was z obawami i nauką?

Odi

Posty: 18

 
A może jakieś kursy online z matematyki? Do matury trzeba się przygotować. Inaczej być nie może ;) Z jakich materiałów korzystacie? Może jakieś książki, stronki, serwisy? Boję się, że nie zdążę powtórzyć wszystkich tematów. Chciałbym zacząć jak najwcześniej według jakiegoś konkretnego planu.

Kowalski

Posty: 7

 
Polecam sprawdzić sobie ten serwis http://www.zadaniazmatmy.pl/index.php/category/matura-podstawowa/. Bardzo solidnie prowadzony. Nie zawiera żadnych błędów. Jak przygotowujecie się do matury podstawowej z matematyki, to znajdziecie tam mnóstwo ciekawych zadań maturalnych. One są wraz z rozwiązaniami, więc super sprawa dla wszystkich, którzy maty nie ogarniają.

Black_Riot 

Posty: 6

 
Matura rozszerzona z matematyki. Kto pisze? Czego się boicie najbardziej? Może korzystacie z jakiegoś fajnego serwisu. Wiele jest interesujących stron i trudno ogarnąć, który będzie najlepszy. Chciałabym już oprzeć się na jednej sprawdzonej pomocy i zadaniach prawidłowo rozwiązanych.

Trener

Posty: 15

 
Super, że tak się wątek kręci. Piszcie, bo sama mam dylemat, czy dałabym radę samodzielnie przygotować się do matematyki rozszerzonej. Myślę, że czeka mnie ogrom zadań maturalnych do rozwiązania. Podsyłajcie fajne stronki, gdzie nas nie oszukują, a zapewniają naprawdę rzetelną pomoc.

GGregbard

Posty: 15