prywatne przedszkole wilanów, oferta ?

prywatne przedszkole wilanów, oferta ?

Dzień dobry, planuję niedługo zapisać własne 3 letnie dziecko do niepublicznego przedszkola na wilanowie. Czy polecacie konkretne przedszkole?

opert34

Posty: 5

 
Swoją 3 letnią córkę zapisałam do prywatnego przedszkola miasteczko wilanów. Tutaj macie linka www.karate-kids.pl. Uważa, że niezmiernie dobrze zrobiłam posyłając ją do prywatnej placówki. Nauczyciele są przesympatyczni, niezmiernie dobrze opiekują się dziećmi. W przedszkolu prowadzone są różne zajęcia sportowe, które pomagają zrozumieć dziecku jak ważny jest ruch i zdrowe odżywianie.

gruszk34

Posty: 7

 
Musisz poszukać przedszkola, które ma naprawdę dobrę opinie lub popytać po znajomych. Z tego co wiem jest jedno niepubliczne przedszkole na wilanowie, które jest warte uwagi. Możesz podjechać i zapytać co mają w ofercie.

wrrraak22

Posty: 10

 
My swoją córkę zapisaliśmy do państwowego przedszkola, jednak nie udało nam się pozyskać. Nie mieliśmy innego wyjścia, wobec tego wybraliśmy prywatne przedszkole Wilanów. Teraz myśle, iż była to niesłychanie dobra decyzja.

Hoteowo24h

Posty: 6

 
Moje dzieci chodzą do przedszkola miasteczko wilanów, jest to placówka prywatna. Opłaty nie są za wysokie. Dzieci mają bardzo kreatywne zajęcia dodatkowe, które im się bardzo podobają.

Jarko445

Posty: 8

 
Wybór prywatnego przedszkola wilanów jest trudną decyzją dla niejednego rodzica. Sprawdź ceny, dojazd do placówki, kadrę nauczycieli oraz które prowadzone są zajęcia w danym przedszkolu.

piotrex007

Posty: 29

 
Wybór prywatnego przedszkola wilanów jest trudną decyzją dla niejednego rodzica. Sprawdź ceny, dojazd do placówki, kadrę nauczycieli oraz jakie prowadzone są zajęcia w danym przedszkolu.

KKkurol

Posty: 6

 
Mój syn chodzi już 2 rok do niepublicznego przedszkola Wilanów. Jest bardzo zadowolony z dodatkowych zajęć. Panie sprawują indywidualną opiękę nad każdym dzieckiem. Wiem, że w takiej placówce jest bezpieczne.

AGDDDy1

Posty: 4

 
Wydaję mi się, że to jest Twoja decyzja, gdzie zapiszesz swoje dziecko do przedszkola. Ja na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad prywatnym przedszkolem Wilanów.

proszek

Posty: 10

 
Moje dzieci uczęszczają do przedszkola miasteczko wilanów. Jesteśmy z niego zadowoleni. Córka i syn wracają z przedszkola bardzo szczęśliwi i to jest najważniejsze.

Lalusiek2

Posty: 12