niepubliczne przedszkole wilanów, jakie ?

niepubliczne przedszkole wilanów, jakie ?

Dzień dobry. Piszę w sprawie prywatnego przedszkola w Miasteczku Wilanów, czy jakieś konkretne polecacie? Z góry dziękuję.

marcinmg

Posty: 2

 
Moja córeczka chodzi do przedszkola w Warszawie w Wilanowie, jakie jest sportowe. Ma tutaj mnóstwo zajęć. Nie ma czasu na płakanie i tęsknotę. Niesłychanie szybkom zaadaptowała się do nowych warunków.

eriost56

Posty: 11

 
Ja zarówno poszukuję przedszkola w Miasteczku Wilanów, ale nie mam bladego pojęcia, co wybrać. Myślę, iż sportowe placówki nie są zbyt wymagające i iż zajęcia są tam dopasowane do możliwości dzieciaków :D

Złoty

Posty: 12

 
Tak właśnie myślałam, że posyłając maluszka do przedszkola, muszą mieć fajny program. Poszukuję czegoś ciekawego w Miasteczku Wilanów i też skłaniam się ku sportowemu profilowi :)

Riko64

Posty: 8

 
Sport to zdrowie, dlatego fajnie byłoby posłać dziecko do takiej placówki. Mam jednakże obawy, czy w takim niepublicznym przedszkolu w Wilanowie nie jest zbyt dużo zajęć. Chodzi mi o to, żeby syn nie był za bardzo zmęczony. Jeżeli macie jakieś doświadczenie, piszcie. Chętnie poznam wasze opinie :)

@_yyy111

Posty: 3

 
Na pewno nie poślę Kuby do państwowego przedszkola, bo już przy pierwszym sunu wiele przeżyliśmy :( Oczywiście nie negują wszystkich publicznych placówek, niemniej jednak teraz zapisujemy synka do prywatnego przedszkola w Wilanowie.

Facio

Posty: 21

 
Mnie też zależy na przedszkolu, w którym pracują miłe panie, które z pasją podchodzą do swojej pracy. Szukamy placówki w Wilanowie, może być prywatna.

labuh 

Posty: 5

 
Moja córeczka chodziła do sportowego przedszkola w Wilanowie. Oboje z mężem chwaliliśmy sobie to miejsce, ponieważ Kaja nigdy się tam nie nudziła, wiele nauczyła, a opieka była na medal.

RAK-Buuu

Posty: 20

 
Jeśli szukacie prywatnego przedszkola w Wilanowie, to polecam to miejsce, do jakiego chodzi mój Hubert http://www.karate-kids.pl. Jestem szczęśliwa, iż ma tak wspaniałą opiekę i dużo zajęć sportowych, dzięki jakim ma gdzie spożytkować swoją energię ;)

Filtry2014

Posty: 8

 
Nie mam doświadczenia z takim przedszkolem w Wilanowie, ale muszę przyznać, że pomysł jest bardzo fajny. Poszukam informacji o programie i jak coś, to dam znać. Pozdrawiam.

Alek33

Posty: 19