e-korepetycje język angielski poznań, polecicie ?

e-korepetycje język angielski poznań, polecicie ?

Poszukuje korepetycji ogłoszeń z różnych przedmiotów. Na pewno powinna to być matematyka i biologia. Gdzie kogoś znajdę do pomocy?

gruszeczka45

Posty: 2

 
Miałem różne opcje do wyboru, ale ostatnie zdecydowałem się na e-korepetycje z matematyki w Poznaniu i jestem bardzo zadowolony. Przez Internet, jeśli się tylko chce można wytłumaczyć nawet trudne zagadnienia matematyczne.

Złoty

Posty: 15

 
Miałem korepetycje z języka niemieckiego w Poznaniu i ta osoba dała radę. Nie za niezmiernie przepadam za tym językiem, niemniej jednak nie miałem wyjścia i musiałem się uczyć. Gdyby nie ta pomoc to raczej miałbym poważne problemy, zatem lepiej zapłacić i mieć pomoc od specjalisty.

Fabian74

Posty: 17

 
Miałem korepetycje z angielskiego w Poznaniu, ale stacjonarne. Jestem zadowolony. Osoba, która mi ich udzielała miała naprawdę bardzo duże doświadczenie. Wiedza to nie wszystko, bo trzeba wiedzieć jak ją przekazać.

Rimano

Posty: 10

 
Dla szukających korepetycji z chemii w Poznaniu polecam https://www.korepetycje.plus/. Tutaj odszukacie również inne przedmioty. Strona super działa i mnie pomogła.

WF2015

Posty: 14

 
Bardzo mi się podobały e-korepetycje z biologii w Poznaniu, bo dużo się nauczyłem. Pomagał mi student, który miał dużą wiedzę. Najważniejsze to trafić na kogoś, kto nie tylko ma wiedzę, ale jeszcze potrafi ją przekazać. Wtedy wystarczy odbyć kilka lekcji i już człowiek wie znacznie więcej. Polecam korepetycje przez Internet.

dominikk5

Posty: 7

 
Mnie akurat sąsiad pomógł z korepetycjami. Wiem, że moja znajoma chodziła na korepetycje z matematyki w Poznaniu do jakiejś osoby, która miała sporą wiedzę. Nie wiem czy to był jakiś nauczyciel czy student, albowiem nie interesowałem się tym za niesłychanie, ale w każdej chwili może ją o to zapytać.

Hoteowo24h

Posty: 6