mieszkania na sprzedaż Warszawa, poszukuję

mieszkania na sprzedaż Warszawa, poszukuję

Poszukuje tanich mieszkań w Warszawie. Jest jakaś strona internetowa gdzie takie ogłoszenia mogę znaleźć? Polecacie coś?

Kruczek23

Posty: 1

 
Jest wiele ofert mieszkań na sprzedaż w Warszawie. Trzeba tylko dokładnie się zagłębić we wszystko. Znajdziecie wtedy dobre ceny, lokalizacje i warunki. Oczywiście cena dobra jak na warszawskie warunki. Nie ma się, co spodziewać, że ceny będą bardzo niskie.

codePerformance

Posty: 14

 
Warszawa zawsze miała bardzo drogie mieszkania. Nawet przed tym jak ceny mocno wzrosły to tanio tam nie było. Zarobki w stolicy w tamtych czasach były kilkukrotnie wyższe niż w innych regionach kraju. Tak to wyglądało.

labuh

Posty: 4

 
Jeżeli ma się pieniądze to nie ma problemów z trafieniem super okazji. Nie ulega wątpliwości trzeba się liczyć z tym, iż płacimy wówczas gotówką. Znajomy kiedyś nabył mieszkanie za 1/3 ceny rynkowej. Właścicielowi pieniądze były potrzebne na już i on z takiej okazji skorzystał.

olboyyy

Posty: 2

 
Duży wybór mieszkań w Warszawie mają tutaj http://www.tradebest.pl. strona zawiera zdjęcia i dokładne opisy. Korzystam zawsze z ich oferty, jeśli czegoś szukam.

Sis45

Posty: 5

 
Sprzedawałem mieszkanie w Warszawie i klientów miałem praktycznie od razu. Wcale nie miałem niskiej cenę. Lokalizacja była super metro blisko, szkoły i sklepy też. Tego właśnie szukają ludzie. Dziś liczy się komfort i czas, zatem niesłychanie duże znaczenie ma to gdzie takie mieszkanie się znajduje. Wówczas ludzie zapłacą za nie więcej.

Skrzypekq4

Posty: 27

 
Jest mnóstwo propozycji mieszkań na sprzedaż w Warszawie. Trzeba tylko dokładnie się zagłębić we wszystko. Odnajdziecie wówczas dobre ceny, lokalizacje i warunki. Niewątpliwie cena dobra jak na warszawskie warunki. Nie ma się, co spodziewać, iż ceny będą niezwykle niskie.

98_wertus

Posty: 17