W jakiej hurtowni sadzonek kupię jodłę kaukaską ?

W jakiej hurtowni sadzonek kupię jodłę kaukaską ?

Mam pytanie odnośnie świerku pospolitego. Znacie dobre oferty sadzonek? Jakieś centrum ogrodnicze, hurtownia? Czekam.

Złoty

Posty: 14

 
Po żywą choinkę na święta widać, że najlepiej udać się do producenta :) Mają też srebrny świerk, ale chyba drogie jest takie drzewko. Do końca roku jeszcze daleko :)

Joe

Posty: 19

 
Tutaj mają rzeczywiście porządne sadzonki jagody kamczackiej http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_jagoda_kamczacka.php. Zresztą nie tylko je, ale w ogóle generalnie polecam tę hurtownię. To sprawdzone miejsce, gospodarstwo prowadzone pokoleniowo, więc jest pełen zaufanie.

mobista

Posty: 20

 
W wielu miejscach szukałam opinii o sadzonkach jagody kamczackiej. I wiem, iż koniecznie trzeba znaleźć idealne źródło :) Trudno o dobrą jakość gdzieś w markecie itp. miejscach. Akurat z polecanego poprzez was gospodarstwa korzystałam, kupowałam tam krzaczki ozdobne, pierwsza klasa, zatem całą ich ofertę też polecam.

Klarka23

Posty: 11

 
W tamtym roku w końcu zdecydowaliśmy się na sadzonki krzewów ozdobnych. I naprawdę polecam szczególnie ofertę tych oryginalnych, które sprowadzane są do naszego kraju z innych europejskich państw i dobrze się u nas przyjmują. Poniektóre kwitną tego samego sezonu :)

dziubbek56

Posty: 12

 
Mnie zależy na sadzonkach krzewów owocowych, które dają owoce tego samego sezonu, a chyba tak nie jest w przypadku większości. Może zdecyduję się na borówkę, ale sama naprawdę nie wiem. Teraz będę miała więcej czasu, bo będę na urlopie wychowawczym, więc szukam możliwości nawet zarobkowych z uprawy :)

pawel253

Posty: 14