kto do mnie dzwonił, polecicie ?

kto do mnie dzwonił, polecicie ?

Jak sprawdzacie numery telefonów z Anglii. Nie za niezwykle wiem, co zrobić a wiele się nasłuchałem o problemach z tymi numerami.

czdeRRR

Posty: 2

 
Nie miałem jeszcze takiego numery, dlatego nie wiem, co poradzić. Słyszałem tylko w telewizji i chyba coś czytałem o tym w internecie. Wiem, że niektóre osoby sporo straciły z oszczędności.

wisła1905

Posty: 10

 
Jeśli chcecie sprawdzić numer telefonu z UK to tutaj https://whocalledmeuk.co.uk macie serwis, który się tym zajmuje. Są przygotowani bardzo dobrze, dlatego ich baza jest ogromna. Mają do zaoferowania naprawdę wiele informacji. Dowiemy się czy numer jest niebezpieczny czy tylko nęka wciskając oferty?

Śmieszek

Posty: 19

 
Dziwne czasy, że człowiek nie może odebrać każdego telefonu, bo jak nie przedstawiciel handlowy to jakaś firma, która wyłudza tysiące złotych. Przecież to powinno być regulowane prawnie i powinno być zabronione. Nie wiem jak to wygląda w innych krajach niż Polska?

pawel253

Posty: 6

 
Bez problemów można znaleźć wiele serwisów, które nam pomogą. Z tym, że jedne są płatne, a inne nie. Trzeba sprawdzić taką ofertę i sprawdzić czy w bazie są numery telefonów, które nas interesują. Jeśli tak to z tego serwisu będziemy korzystać.

marek

Posty: 13

 
Zawsze trzeba uważać, niemniej jednak też nie ma, co wpadać a paranoje. Trzeba porostu być czujnym. Nie każdy numer to próba wyłudzenia pieniędzy. W bazie można szybko taki numer sprawdzić.

Tarzan.JJ

Posty: 4

 
U mnie z oddzwonieniem nie ma problemów, bo nigdy tego nie robią. W ogóle nie lubię telefonów, ale w telewizji słyszałem, że jeden błąd może kosztować kilka tysięcy złotych. Dobrze, że nie mam z tym żadnych problemów.

Miki

Posty: 2

 
Teoretycznie można nie odbierać nieznanych numerów, a już na pewno nie oddzwaniamy na nie. Tylko, że to wcale nie jest takie proste. Czeka się na ważny telefon z banku albo do klienta i traci się czujność. Jeśli mamy pecha to właśnie wtedy z UK może ktoś zadzwonić i zabrać pieniądze.

Marioleczka

Posty: 4

 
Bez kłopotów można odszukać mnóstwo serwisów, jakie nam pomogą. Z tym, iż jedne są płatne, a inne nie. Trzeba zbadać taką ofertę i zbadać czy w bazie są numery telefonów, jakie nas interesują. Jeżeli tak to z tego serwisu będziemy korzystać.

Dzidzia

Posty: 11