kredyt hipoteczny lublin, polecicie ?

kredyt hipoteczny lublin, polecicie ?

Zastanawiam się czy pójść do doradcy kredytowego w banku czy szukać kogoś na własną rękę? Może w ogóle dać sobie spokój? Macie jakieś sposoby?

lalunia333

Posty: 1

 
Kilka dni temu byłem u doradcy kredytowego w Lublinie. Ofertę należałem na stronie http://kredytuoli.pl i byłe miło zaskoczony. Dostałem profesjonalną pomoc, wszystko miałem dokładnie wytłumaczone. Takie rozwiązanie to ja rozumiem.

staryy67

Posty: 19

 
Na szczęście mam swoje mieszkanie także ten problem mnie nie dotyczy. Wiem tylko ze kredyt to wiele wyrzeczeń, bo znajomi mają. Z drugiej strony jak ma się mieszkać z teściami albo rodzicami to już lepiej wybrać sobie kredyt hipoteczny i wyprowadzić się jak najszybciej.

Lalka

Posty: 3

 
Nie znam się na kredytach, jeśli jakiś gotówkowy wybieram to albo szukam w Internecie albo idę do swojego banku gdzie mam konto i tam mi coś znajdują taniego.

mniszek56

Posty: 6

 
Szkoda, że w Polsce kredyty hipoteczne są jednymi z najdroższych na świecie. Gdyby prowizje i oprocentowanie były niższe to na pewno zainteresowałbym się takim rozwiązaniem. Niestety nie ma na razie szans żeby się coś zmieniło na doskonalsze, a szkoda.

Kruk

Posty: 12

 
Mnie zaskoczyło to, że doradcy finansowy z Lublina nie bierze pieniędzy. Nastawiłem się na koszty, a to wygląda tak, że jeżeli my weźmiemy kredyt to wtedy bank wypłaca doradcy prowizję. Idąc na spotkanie niczego nie ryzykujemy, dlatego należałoby pójść i zbadać jak taka pomoc wygląda i jak wiele na niej można zyskać.

Różyczka

Posty: 14

 
Zaciągałem kredyt hipoteczny w Lublinie w jednym z banków. Korzystałem bez wątpienia z pomocy doradcy kredytowego. Według mnie to najlepsze rozwiązanie, bo jest o sporo bezpieczniej i pewnie. Taka sobą sprawdza umowę i negocjuje jej warunki. Dla mnie super.

Malinka Moja

Posty: 4

 
W ostatnich latach trudniej dostać kredyt, dlatego trzeba się liczyć na wpłaty z własnej kieszeni. Im droższa nieruchomość tym więcej trzeba przygotować. Warto, a nawet trzeba korzystać z pomocy doradców kredytowych, bo wtedy mamy wgląd w cały rynek kredytowy. Łatwiej jest coś dla siebie wybrać, co jest bardzo korzystne.

Złoty

Posty: 7