dzierżawa kserokopiarek, gdzie korzystnie ?

dzierżawa kserokopiarek, gdzie korzystnie ?

Witam. Czy jesteście w stanie polecić jakąś firmę, która sprzedaje lub wynajmuje kserokopiarki?

Mamusek3

Posty: 5

 
Nie mogłem zainwestować dużych kwot w sprzęt, a w związku z tym zainteresowała mnie dzierżawa kserokopiarek. To rozwiązanie, które posiada bardzo wiele zalet, ponieważ nie muszę martwić się kosztami serwisowymi, a koszty dzierżawy odliczam od podatku :)))

xacti

Posty: 22

 
Co najmniej kilka dni poświęciłem na wybór odpowiedniej kserokopiarki. Dopiero później skontaktowałem się ze sklepem, który moim zdaniem ma zdecydowanie najszerszy asortyment, jeśli chodzi o urządzenia biurowe. Pozdrawiam :)

hmielus

Posty: 9

 
Kilka tygodni temu kupiłem trzy kserokopiarki warszawa. Nie miałem świadomości, że przy tak niewielkiej ilości mam szansę wynegocjować satysfakcjonująco wysoki rabat. Uświadomił mnie znajomy :-)

miner33

Posty: 16

 
Mam namiary na sprawdzone przedsiębiorstwo, którego oferta skupia się na dzierżawie kserokopiarek. Uważam, że możecie zainteresować się ich propozycją. W razie zainteresowania - napiszcie w prywatnej wiadomości.

Kimer33

Posty: 19

 
Popełniłem jakiś czas znaczny błąd na etapie zakupu kserokopiarki, gdyż wybrałem sprzęt, który niepotrzebnie sprostał moim oczekiwaniom. Jest dość awaryjny. W związku z tym w przyszłości zasugeruję się Waszymi rekomendacjami. Mam nadzieję, iż będzie lepiej :-)

Posty: 16

 
Uważam, że dzierżawę kserokopiarek na najlepszych warunkach będzie w stanie zapewnić Wam firma bilt polska. Przynajmniej tak było w moim wypadku i mam bardzo pozytywne wrażenia wynikające z dotychczasowej współpracy z nimi.

Klarka

Posty: 8

 
Nie miałem pieniędzy na urządzenia biurowe, więc zainteresowała mnie dzierżawa kserokopiarek. Nie rozczarowałem się, albowiem propozycja pewnego przedsiębiorstwa z tej branży przypadła mi do gustu. Mogę dać Wam namiary na priv :)

pawel253

Posty: 11

 
Miałem mocno ograniczony budżet, a w związku z tym zainteresowała mnie dzierżawa kserokopiarek. Zdziwiłem się, gdy poznałem jej warunki - były niezmiernie odpowiednie dla mnie.

mirekp2005

Posty: 6