Dobry peeling

Dobry peeling

Dziewczyny, czy peelingiem wyrównam kolor cery, czy u was coś pomogło? Bardzo mi zależy, bo teraz straszne upały, ciągle mam problemy z zaczerwienieniem i pocę się strasznie. Myślałam o peelingach, ale pytanie, jaki skład?

asia

Posty: 1

 
Jak chcesz rozjaśnić cerę to zrobisz to tym peelingiem spokojnie uważam. Naturalny skład nawilża mocno, a latem to wręcz obowiązkowe. No i po takim zabiegu lepiej się za bardzo na słońce nie wystawiać, bo ryzyko podrażnień.

serum45

Posty: 2

 
Jak masz cerę tłustą to raczej peelingi z kwasem mlekowym, cytrynowym. Skład peelingu wiele znaczy, natomiast też właściwa aplikacja i ochrona oczu. Z tego powodu lepiej na coś lżejszego stawiać, jeżeli się dopiero uczysz tematu.

Mariusz

Posty: 2

 
To faktycznie sprawdzony peeling. Wiele kosmetyczek poleca swoim klientkom. Jestem jedną z nich :) Tak naprawdę to nawet opaleniznę peeling potrafi podkreślić, a mało kto o tym w ogóle wie :)

Zdzichu 

Posty: 3

 
Jak złuszczasz to skóra się stopniowo wzmacnia, a oleje roślinne szczególnie dobrze działają na pielęgnację teraz. Wcieraj spokojnie peeling, nie śpiesz się, równomiernie rozprowadzaj. To bardzo ważne, żeby ścierać w sposób umiarkowany.

alla

Posty: 3

 
No właśnie, jak chodzisz z maseczką teraz to peeling usuwa zanieczyszczenia po prostu ze skóry, a czerwona twarz i tak szybko znika. Na weekend sobie rób i testuj różne specyfiki. Akurat tutaj w dyskusji ciekawe polecenia, bo sama używałam wielu produktów z tego sklepu. Wiarygodny.

Oklimas

Posty: 4

 
Widziałam recenzję peelingu https://e-naturalne.pl/pl/p/Peeling-AHA-30/1276, dziewczyna robiła sobie na kanale, ale nie mogę znaleźć odnośnika. Wynik właściwie natychmiastowy. Dokup sobie kosmetyki chroniące skórę przed promieniami słonecznymi. Najlepiej sobie peeling zrobić, jak nie musisz z domu wychodzić dłużej. U mnie trochę czerwona twarz, ale szybko przechodzi. Później, mam takie wrażenie, że znacznie lepiej kosmetyki się wchłaniają, szczególnie naturalne, bo innych nie używam :)

Saradoonin

Posty: 3

 
Peeling u profesjonalistki najlepiej. Możesz też własny przynieść, u mnie akurat nie ma z tym większych problemów.

alklu7

Posty: 4