Meble kuchenne na wymiar

Meble kuchenne na wymiar

Cześć, w jaki sposób podejmowaliście decyzję o zamówieniu mebli na wymiar? Na czym powinienem się skupić? Jak ocenić dobrze wykonawcę? Czy teraz ludzie normalnie robią meble, czy trzeba w nieskończoność czekać? Wszystkie wskazówki mile widziane.

Kitas

Posty: 2

 
Mocno się w ostatnich latach poprawiły systemy organizacji w meblach. Jak masz dzieci to też uwzględnij odpowiednie zabezpieczenia, bo ludzie o tym podobno często zapominają.

codePerformance

Posty: 14

 
Zawsze lubiłem kuchnie z wyspami. Profesjonalny wygląd, a nie wydajesz na taką aranżację kosmicznych pieniędzy, więc tym bardziej na plus.

wieslawek

Posty: 4

 
Kuchni to z klasycznymi, marketowymi rozwiązaniami nawet sobie nie wyobrażam. A co do blatów to masz do dyspozycji nie tylko kamień naturalny, ale też kompozyty bezspoinowe z różnymi nadrukami, więc możesz popytać. Jak producent ogarnia rynek to coś sensownego wymyśli.

Marioleczka

Posty: 2

 
Zgadzam się z tym, że na meblach nigdy nie stracisz wyprodukowanych na indywidualne zamówienie, bo nawet w nich lepsze akcesoria, prowadnice stosują. Taki mebel nie ma prawa się zaciąć, czy stracić na wartości, wręcz przeciwnie

Acclaim

Posty: 9

 
Zamawiałem blat z kamienia naturalnego przez https://lowen.pl/galeria-kuchnie-na-wymiar/. Spełniłem takie powiedzmy marzenie o idealnej kuchni, idealnym blacie. Maksymalnie higieniczny, super zrobiony, jak chciałem, dość minimalistyczny. Żadne zabrudzenia nie zostają na blacie, pasuje do reszty kuchni, wolnostojący ze zlewem. Możesz z nimi bardziej pokombinować, bo oddzielnie świadczą usługi remontów pod klucz.

Gucio

Posty: 5

 
Fronty lakierowane mat najlepiej według mnie wyglądają, a z dodatkowym oświetleniem ledowym, jakimiś taśmami to już w ogóle nowoczesny styl. Polecam takie podejście.

wom_ww

Posty: 16