warsztat samochodowy Gdynia, jaka firma ?

warsztat samochodowy Gdynia, jaka firma ?

Poszukuje dobrego warsztatu samochodowego w Gdyni, który wymienił mi rozrząd w aucie. Szukam tylko specjalistów od napraw.

numiś45

Posty: 1

 
Mnie holowała w Gdyni jedna z firm. Mieli swój warsztat zarówno od razu tam pojechaliśmy. Okazało się, iż były kłopoty z cewką zapłonową, a iż mam popularny samochód to prędko dopasowali część i mogłem prędko powrócić do jazdy.

bruklin187

Posty: 7

 
Nie pamiętam gdzie to dokładnie było, lecz korzystałem z usług warsztatu samochodowego w Gdyni i wymienili mi elementy zawieszenia i rozrząd. Jestem z nich usatysfakcjonowany.

mniszko

Posty: 4

 
Warsztatów, jakie mają pomoc drogową w Gdyni jest niezmiernie sporo. To idealne rozwiązanie, albowiem dzwonimy do nich, jeżeli samochód się zepsuł. Oni przyjadą i go zabiorą. W następnej kolejności niezmiernie prędko rozpoczną szukanie przyczyny awarii. Mamy lepszą cenę za takie usługi, wobec tego pożądane byłoby wybierać właśnie taki warsztat samochodowy.

EeZnak

Posty: 10

 
Mnie pomóc blacharz samochodowy z Gdyni i jestem bardzo zadowolony. Cały przód miałem do roboty. Niestety wjechałem w tył innego pojazdu. Sam byłem zaskoczony efektami, które udało mi się uzyskać. Cena była wysoka, lecz przynajmniej samochód wygląda tak jak uprzednio, a na tym najniezwyklej mi zależało.

Fajaaa

Posty: 2

 
Jeżeli chodzi o mechanika z Gdyni to ofertę macie tutaj https://autodobrucki.pl/mechanika/. Korzystałem z ich usług i jestem niesłychanie usatysfakcjonowany z efektów. Pożądane byłoby się do nich zgłosić, a na pewno Wam również pomogą.

Gucio

Posty: 9

 
Bez problemów można odszukać lakiernictwo pojazdowe w Gdyni, bowiem firm tam nie brakuje. Trzeba po prostu dokładnie przejrzeć oferty. Warto wybierać takie firmy, które są niezmiernie dobrze przygotowane. Można zbadać opinie o nich i wybrać tych najlepszych.

RAK-Buuu

Posty: 2

 
Zlecałem malowanie elementów i firma, jaka oferuje lakierowanie w Gdyni dała sobie radę. Dam Wam znać, jaki to był warsztat samochodów. Z tego, co pamiętam to robili tam praktycznie wszystkie naprawy samochodów.

englandrm

Posty: 3

 
Mnie holowała w Gdyni jedna z firm. Mieli swój warsztat także od razu tam pojechaliśmy. Okazało się, że były problemy z cewką zapłonową, a że mam popularny samochód to szybko dopasowali część i mogłem szybko powrócić do jazdy.

Joe

Posty: 13