tablet najtaniej, gdzie ?

tablet najtaniej, gdzie ?

Jakie tablety polecacie? Chodzi mi o system itd. Chciałbym kupić jakiegoś konkretnego wypasa, który przyda mi się do wszystkiego.

alidomus

Posty: 3

 
No to polecajcie jakieś ciekawe artykuły o tabletach. Muszę dowiedzieć się o sprzęcie jak najwięcej, ale tylko z rzetelnego źródła, gdzie nie wcisną mi akurat modelu, który trudno sprzedać ;) U mnie nic na siłę :D Może znacie jakieś uczciwe strony, gdzie znajdę testy czy recenzje. Jak coś, to bardzo dziękuję.

CHatka-eKo

Posty: 11

 
Maluchom tablet nie jest konieczny. Co innego, jak dzieci chodzą już do szkoły. Wówczas naprawdę im się przydaje i można wtedy szukać sklepu z tabletami, gdzie jest tanio i masz szansę zakupić dobry sprzęt.

Polaczek90

Posty: 4

 
Maluchom tablet nie jest potrzebny. Co innego, jak dzieci chodzą już do szkoły. Wówczas rzeczywiście im się przydaje i można wtedy szukać sklepu z tabletami, gdzie jest tanio i masz szansę kupić dobry sprzęt.

NoweOblicze

Posty: 20

 
Szczególna stronka. Sami sprawdźcie, jak nie wiecie, jaki tablet wybrać, macie tutaj super pomoc http://www.itablety.pl. Poczytałem, sprawdziłem i naprawdę jestem zadowolony z kupna.

Dydusek

Posty: 22

 
Mnie też by się przydał sklep z tabletami. Jestem w poważnym problemie, bowiem troszkę ogranicza mnie budżet :( Nie chciałbym zakupić czegoś na chwilę i mało funkcjonalnego.

Dzidzidek

Posty: 11

 
Wyjątkowa pomoc to właśnie recenzje o tablecie. Gdyby nie to, że skorzystałem z takich w kilku rzetelnych miejscach, nie miałbym pojęcia, na co zwrócić spostrzeżenie. Tak miałem dostęp do fajnych opisów, a przede wszystkim dokładnych testów. Ostatecznie podjąłem decyzję prędko, albowiem miałem wiedzę. Porównałem ceny i już :)

Matusiński

Posty: 20