Miniaturowe komputery

Miniaturowe komputery

Dzień dobry.

Jestem zainteresowany komputera pasywnego, lecz absolutny brak doświadczenia w tym zakresie to olbrzymi powód do zmartwienia. Zasugerujcie mi coś lub dajcie jakieś rady.

Złoty

Posty: 20

 
Dzień dobry.

Oszczędności chciałem poczynić kupując komputery biurowe i muszę się pochwalić, że to mi się w pełni udało. Wystarczy po prostu zrezygnować ze zbędnych podzespołów, bo na takich komputerach nie będziemy uruchamiać gier, a aplikacje biurowe, arkusze kalkulacyjne oraz tego typu oprogramowanie. Weźcie to pod uwagę, bo może okazać się, że zbędny jest napęd DVD lub dedykowana karta grafiki.

Narcyzzz

Posty: 21

 
Hej.

Na co dzień obcuję z komputerami przemysłowymi, ponieważ jestem informatykiem w jednej z krakowskich firm. Mogę polecić zakup takiego sprzętu przedsiębiorcom, bowiem rzadko trafiają się awarie, a zdecydowanie częściej muszę naprawiać komputery stacjonarne, w których istnieje większa szansa ingerencji w oprogramowanie.

LOOKAS1989

Posty: 20

 
Hej. Ograniczona powierzchnia i brak miejsca pod biurkiem to doskonała szansa dla komputerów mini-itx. Są one coraz częściej stosowane zarówno w firmach, jak i w domach. Ja zastosowałem kilka takich komputerów u taty w przedsiębiorstwie, choć do domu także kupiłem taki jeden komputer.

Tenesy90

Posty: 19

 
Witam serdecznie.

Niejednokrotnie oczekiwania ludzi, jakie kupują mini PC są wygórowane i dziwią się oni, iż proponowana jest im wysoka cena. Ja zdecydowałem się na bezproblemowy mini PC, za który zapłaciłem grosze i jestem zadowolony dokonanym wyborem.

RAK-Buuu

Posty: 20

 
Hej. Wiele razy słyszałem o tym, czym są i jakie zalety dysponują miniaturowe komputery. W końcu postanowiłem zbadać to w sklepie. Zaoferowano mi ciekawy model miniaturowego komputera, który ostatecznie kupiłem? Czy się sprawdził?

Jeszcze go testuję, ale póki co jest znakomity!

Bączeak

Posty: 18

 
Cześć. Do specjalistycznych zastosowań potrzebne były mi komputery przemysłowe, nad których wyborem wahałem się dość długo. W końcu inwestowałem w nie dziesiątki tysięcy zł, więc nie mogłem podjąć spontanicznej decyzji.

DILelektronika

Posty: 21

 
Dzień dobry. Jako właściciel firmy stanąłem przed koniecznością zainwestowania w komputery przemysłowe. Pomimo solidnego „odpływu” gotówki muszę przyznać, że to było niezbędne, bowiem teraz jesteśmy w stanie bardziej profesjonalnie, a zarazem szybciej obsługiwać klientów.

Komputery przemysłowe sprawdzą się w wielu przedsiębiorstwach, więc śmiało polecam.

eXathloc

Posty: 25

 
Witam.

Mój syn ostatnio zaproponował mi, abym kupił mu miniaturowy komputer. Entuzjastycznie podszedłem do tego pomysłu, bo to zawsze jakaś odmiana dla laptopa. Zrealizowałem zakup, syn jest zadowolony, bo miniaturowy komputer nie zajmuje mu wiele miejsca na biurku.

Alexxxi

Posty: 20