Serwis laptopów Samsung, poszukuję firmy !

Serwis laptopów Samsung, poszukuję firmy !

Hej wszystkim :) mam nadzieję, że pomożecie. Szukam sprawdzonego działającego w całym kraju serwisu laptopów Asus. Z góry dzięki wielkie.

lalunia333

Posty: 9

 
Miałem obawy co do kosztów diagnozy. W poniektórych serwisach laptopów HP płacisz za to tak czy w przeciwnym razie. Ten serwis komputerowy jest spoko. Poznałem się na nim już podczas gadki poprzez telefon, albowiem potrafili odpowiedzieć na każde moje pytanie, które bądź co bądź strategicznie przygotowałem sobie uprzednio ;)

showmemore43

Posty: 19

 
Ja naprawiałem tutaj http://komputerytopserwis.pl. Gościom nie mam nic do zarzucenia, nie żadni tam krętacze. Firma na rynku od 10 lat doświadczona, serwis laptopów HP i innych producentów.

zimek123456

Posty: 26

 
Bez dwóch zdań nie popieram małych serwisów laptopów Asus. Jak ci zależy na skutecznej naprawie, to nie ma co tracić czasu i pieniędzy na takich usługodawców. Lepiej od razu do tego serwisu. To niezwykle porządna firma, fachowcy. Polecam.

jakwaj

Posty: 23

 
Najgorsze jest to, że nie szukamy dobrej firmy, jak nie mamy problemu. Później na emocjach szuka się serwisu laptopów Dell i wychodzi co wychodzi. Adres na pewno zapamiętam na wszelki wypadek :D

propek1

Posty: 12

 
Popieram przedmówców, bo sam oddałem w zeszłym roku sprzęt do tego serwisu laptopów Toshiba i okazało się, że to mega fachowcy. Poza tym że usunęli usterkę, podpowiedzieli wiele odnośnie systemu.

marcin225

Posty: 22

 
Nie martw się na zapas. To sprawdzony i rzeczywiście skuteczny serwis laptopów Dell. Znają się na tej marce od podszewki. Mój miał iść już pod przysłowiowy młotek, a w końcu okazało się, że jeszcze hula i to już cały rok od naprawy. Nie ma się co zastanawiać na zapas. Działaj i bądź dobrej myśli.

Gregor55

Posty: 22