akcesoria komputerowe kup online

akcesoria komputerowe kup online

Poszukuję dysku SSD Q Series PRO na 128 GB pojemności, wiecie gdzie można trafić na dobrą cenę za taki dysk?

Pendrzeec

Posty: 20

 
Ze szwagrem pogadam, on siedzi w temacie komputerów, zresztą po informatyce jest więc trudno żeby nie siedział:p Może on coś wie.

Domeczek2

Posty: 26

 
Co by nie mówić, to wybór mamy teraz na rynku elegancki. Można sobie dokupywać takie podzespoły i skręcić taki komputer, że mucha nie siada ;) Nic tylko mieć kasę na takie zakupy:D

Max Pejnn

Posty: 19

 
Kusi mnie, żeby sobie zainwestować w procesor 8 rdzeni na Socket AM3+ ze stronki www.itpromo.pl. Jeszcze się zastanawiam i liczę kasę ;)) Mają tu zresztą też dużo innych fajnych podzespołów, jest z czego wybierać. Warto zajrzeć.

grzes3345

Posty: 22

 
Jest parę fajnych sklepów z elektroniką tego typu. Najlepiej to skorzystać z jakiejś porównywarki cen i sprawdzić gdzie aktualnie dana rzecz jest korzystniej. Dobrego dnia!

Odi

Posty: 18

 
Swego czasu miałem również obawy w zakupie sprzętu komputerowego przez internet, spróbowałem raz i co najmniej kilka gadżetów rocznie kupuję w ten sposób.

koooscislaw

Posty: 16

 
Co do takich sprzętów to ja jestem zielony. Jakbyś pytał o telewizor to bym Ci polecił, bo akurat na tym to się znam...kiedyś sprzedawałem nawet telewizory.

xacti

Posty: 23

 
Ja mam przy okazji wątku pytanko o komputery y w takiej niedużej cenie, do 1500 złotych *bez monitora, bo go już posiadam*, to jakie modele są optymalne? Ktoś się zna?

krzysztofh

Posty: 26