Miał ktoś styczność z tani serwisem laptopów ?

Miał ktoś styczność z tani serwisem laptopów ?

Potrzebuję znaleźć naprawdę dobry serwis komputerowy. Zależy mi na naprawie laptopa, nie mam funduszy na nowy.

Warren1987

Posty: 9

 
Czekanie to najgorsza sprawa. Psuje ci się sprzęt to pragniesz go raz dwa oddać w idealne ręce do dobrego serwisu komputerowego i zdobyć już nawet na drugi dzień naprawiony. Nieliczni oferują szybkie usługi.

Mr Boks

Posty: 19

 
Jak szukacie taniego serwisu laptopów to polecam ich http://komputerytopserwis.pl. Mają mega wypas pozytywnych komentarzy na allegro. Tam też można kupić ich usługę serwisu dla pewności.

Czarek

Posty: 12

 
Ceny w skupie laptopów są naprawdę różne. Jedni dadzą ci więcej inni mniej. Najlepiej zrobić sobie listę najczęściej polecanych i w ten sposób pokombinować, żeby wyciągnąć dla siebie oczywiście jak najwięcej.

erykdd

Posty: 16

 
Sprzęt padł mi nagle, a pracę trzeba było skończyć. Trafiłem do taniego serwisu laptopów. Na jakość wykonanej usługi nie narzekam. Tak więc po prostu trzeba trafić na dobre miejsce i tyle.

Złoty

Posty: 20

 
Jak się nie sparzysz to nie znajdziesz dobrego serwisu komputerowego. Mnie znalezienie naprawdę solidnych gości zajęło sporo czasu. Do tej pory miałem okazję spotkać oszustów i nieudaczników itp. :)

Laleczka

Posty: 13

 
Jeśli chodzi o dobry skup laptopów, to wycenią ci sprzęt nawet prze telefon. Jest to oczywiście wycena wstępna i należałoby przy tej okazji spytać, o ile może się ona zmienić, żeby oczywiście potem nie było żadnych niedomówień ;) W moim wypadku wszystko prawie zgadzało się z początkowymi ustaleniami.

GGregbard

Posty: 17

 
U mnie pieniążki za laptopa pojawiły się na koncie następnego dnia od sprzedaży :) Miałem akurat szczęście, iż odnalazłem niesłychanie fachowo działający skup laptopów, gdzie goście znają się na rzeczy i nie ma żadnych niedomówień. Z tego co wiem, kumpel był stratny w stosunku do wstępnej wyceny grubą kasę.

enriquess

Posty: 25

 
Taki tani serwis laptopów może skutkować kiepską jakością usług. Niewątpliwie wcale nie do końca jestem uprzedzony, lecz jak widzę takie oferty to omijam je szerokim łukiem. Wolę zapłacić, jakbym miał jakiś problem niż szukać taniochy od niewiadomo kogo tam. No chyba, że serwis może poszczycić się dobrą opinią i długoletnim doświadczeniem :)

sztandar

Posty: 11