filtry prywatyzujące

filtry prywatyzujące

Hej!

Częstokroć podróżuję samolotem, więc doszedłem do wniosku, że nabycie filtra prywatyzującego 3M byłby dla mnie korzystny.
W którym sklepie zrealizować taki nabycie?

Warszawiak

Posty: 22

 
Witam. Dość krótko męczyłem się z brakiem prywatności, jaki towarzyszył mojej pracy w niewielkiej firmie, w której dała powierzchnia biurowa była jednym ogromnym pomieszczeniem. Szybko poprosiłem szefa o filtr prywatyzujący, dzięki któremu pracuję wydajniej i w większym komforcie.

Jimer66

Posty: 20

 
Dzień dobry.
Zarówno w wypadku monitora CRT, LCD lub ekranu LCD/LED możemy zastosować filtr prywatyzujący, ponieważ jedynie on jest w stanie zagwarantować nam, iż nie staniemy się ofiarą kradzieży informacji. Ludzie zdają sobie sprawę z tego faktu, ponieważ przy mnie kilka ludzi kupowało takie filtry.

Ptaszyna

Posty: 17

 
Dzień dobry. Mój współpracownik ostatnio poruszył kwestię prywatności, bowiem ze swoich komputerów przenośnych korzystamy w bardzo różnych warunkach. Są to samoloty, restauracje, pociągi lub galerie handlowe.

Postanowiliśmy zadbać o prywatność stosując filtry prywatyzujące.

EQP91

Posty: 17

 
Witam serdecznie.

Podroż samolotem jest dla mnie uciążliwa, bo prawie wykluczone jest komfortowe korzystanie z laptopa, bowiem… moim działaniom przypatrują się współpasażerowie. Szybko udało mi się znaleźć rozwiązanie, którym okazały się filtry prywatyzujące.

Alicjaaa2

Posty: 16

 
Witam serdecznie.

Zawsze wydawało mi się, że moje dane firmowe są bezpieczne pomimo faktu, iż pracuję z nimi nawet w miejscach publicznych. Rzeczywistość zweryfikowała to, gdy przeczytałem o co najmniej kilku przypadkach kradzieży informacji.

Teraz stosuję filtry prywatyzujące 3M.

Biudzibudzio

Posty: 23