auto ak 47, jaki sklep ?

auto ak 47, jaki sklep ?

Zna ktoś odmianę marihuany auto lemon haze? Słyszałem o niej, lecz nie wiem, kto się zajmuje ich produkcją w Polsce?

czubek67

Posty: 1

 
Sporo czytałem na temat nasion northern light na stronie https://panpestka.pl/product/northern-lights/. Pożądane byłoby zdobywać wiedzę, która na pewno każdemu się niezmiernie przyda, bo u mnie właśnie tak się stało.

Dobrze_1

Posty: 20

 
Nasion jest dużo. Widziałem gdzieś ostatnio northern light i mnie to zainteresowało. Dziesiątki odmian pozwalają na dopasowanie ich do swoich potrzeb i wymagań.

foken

Posty: 2

 
Z tego, co wiem to sprzedawanie nasion jest legalne. Można to wykonać w specjalnie przygotowanych sklepach internetowych, który jest coraz więcej. Pożądane byłoby sobie to sprawdzać na bieżąco i wówczas wiemy, co jest w sprzedaży i które rośliny mają właściwości.

miner33

Posty: 18

 
Kupować nasiona konopi można, lecz posiać już nie można. Troszkę to dziwne, lecz prawa na razie się nie zmieni. Ktoś coś wymyślił i konieczne są kombinacje. W sklepie internetowym można poczytać wszystko o nasionach konopi.

Garguł12

Posty: 11

 
Słyszałem o tym, że auto amnesia xxl cieszy się bardzo dużą popularnością, ale sam nie jestem w stanie nic w tym temacie powiedzieć i doradzić. Warto odwiedzić sklep internetowy, który ma taki asortyment u siebie.

Escada

Posty: 12