domy z bali, polecicie ?

domy z bali, polecicie ?

Interesują mnie domy z bala i nie wiem gdzie mogę znaleźć firmę, która ma niskie ceny, ale i solidnie wszystko wykonuje?

Mamuśka

Posty: 1

 
Mam na działce rekreacyjnej taki dom z drewna w cenie bardzo niskiej. Firma wszystkim się zajęła, wobec tego mnie nic nie interesowało. Tylko fundament sam robiłem, a tak to oni wszystko już wykonali. Długo im to nie zajęło, bowiem mają w tym faktycznie dużą wprawę.

Gruby_56

Posty: 2

 
Trzeba przejrzeć inne projekty domów z bala, a wówczas prościej będzie coś pod własne wymagania dopasować. Każdy ma różne oczekiwania. Mnie wystarczył mały domek na działkę, lecz jeżeli miałbym go stawiać, jako całoroczny do mieszkania, na co dzień to musiałby być o dużo większe. Firma do wszystkiego się dostosowuje.

Max Pejnn

Posty: 19

 
Trzeba przejrzeć różne projekty domów z bala, a wtedy łatwiej będzie coś pod własne wymagania dopasować. Każdy ma inne oczekiwania. Mnie wystarczył mały domek na działkę, ale jeśli miałbym go stawiać, jako całoroczny do mieszkania, na co dzień to musiałby być o wiele większe. Firma do wszystkiego się dostosowuje.

Malinka Moja

Posty: 3

 
Najlepiej brać domy z drewna od producenta, albowiem propozycja jest niezmiernie duża, a ceny są niezmiernie atrakcyjne. Wiem, co mówię, albowiem sam z takiej oferty skorzystałem. Do wyboru są różne opcje, jeśli chodzi o bale. Mnie pasowały klejone, ale są również toczone. Do tego dopasowuje się grubość takich bali pod własne wymagania.

Black_Riot

Posty: 4

 
Podobają mi się dzisiejsze domy z bali, lecz na nieszczęście nie mam działki. Może za kilka lat coś się zmieni i wtedy ten dom wreszcie u mnie powstanie. Uwielbiam drewno i czuje się w takich domach niesłychanie dobrze. Na razie pozostaje mi w nich mieszkać tylko na wakacjach.

iwanowskis

Posty: 29

 
Najlepiej w takiej sprawie napisać albo zadzwonić do producenta domów drewnianych całorocznych, bo nikt nam nie udzieli lepszych informacji w tym temacie. Można też u producenta liczyć na to, że otrzyma się bardzo niskie ceny.

wiesław11

Posty: 6

 
Jeżeli chodzi o wykonanie prosto od producenta domów drewnianych całorocznych to można to znaleźć na stronie https://wondorf.net/pl/manufacturing. Mają tutaj przygotowany kalkulator gdzie zaznacza się inne opcje projektu.

Gucio

Posty: 15

 
Posiadamy dom z bala parterowy i był niezwykle tani. Wybrałem bale toczone o grubości dwadzieścia centymetrów. Z tego, co wiem to można mieć cieńsze, ale i grubsze. Najgrubszy, jeśli dobrze pamiętam ma trzydzieści dwa centymetry, ale wówczas już cena jak dla mnie jest wysoka. Propozycja jest niezwykle dobrze przygotowana.

mobista

Posty: 20

 
Dzisiaj można zamówić domy z bala w cenie, która jest zadowalająca dla każdego. Murowany dom nie będzie tak efektowny i ciepły, dlatego lepiej będzie postawić na drewno.

98_wertus

Posty: 17