żeliwne wkłady kominkowe, polecicie ?

żeliwne wkłady kominkowe, polecicie ?

Rozważam kupowanie wkładu kominkowego firmy Hajduk i nie wiem jakie ma opinie? Macie coś podobnego u siebie? Jak się sprawuje? Zależy mi na szybkiej odpowiedzi.

pioner

Posty: 2

 
Nie za niesłychanie przepadam za wkładami kominkowymi gazowymi, albowiem jednakże wolę jak pali się tam drewno. Nie każdy jednakże ma szansa żeby taki kominek tradycyjny zastosować, wobec tego gazowy jest dobrą alternatywą. Zawsze to ogień i to się przecież liczy.

henrykk

Posty: 23

 
Mam żeliwny wkład kominkowy o dużej mocy. Ogrzewam nim cały dom i daje radę. Mimo że pali się w nim praktycznie codziennie to wszystko działa tak jak powinno. Polecam.

Filtry2014

Posty: 7

 
Mam kominek stalowy i nie narzekam. Nie palę w nim zbyt wiele, bo raczej to tylko ozdoba. Raz na jakiś czas się rozpali. Z taką myślą właśnie kominek był kupiony, dlatego nie wydawałem na niego zbyt wielu pieniędzy. Po prostu byłoby by to dla mnie zbyt mało opłacalne.

propek1

Posty: 10

 
Montowałem sam wkład kominkowy Defro i dałem radę. Nie było łatwo, niemniej jednak jeśli się postępuje zgodnie z instrukcją to można to zrobić. Pomagają również różne filmy, jakie można odszukać na internecie, dlatego pożądane byłoby z tego korzystać.

EQP

Posty: 16

 
Mam żeliwny wkład kominkowy o wielkiej mocy. Ogrzewam nim cały dom i daje radę. Mimo że pali się w nim praktycznie codziennie to wszystko działa tak jak winno. Polecam.

nimert98

Posty: 15

 
Można bez problemów wkład kominkowy Hajduk zamówić na stronie https://www.wkladykominkowe.net.pl/235-hajduk. Ta firma jest bardzo dobrze przygotowana i mają super oferty dla każdego.

demonn

Posty: 10

 
Do wyboru są różne wkłady kominkowe, zatem trzeba się zastanowić czy ma być to wkład powietrzny czy może wodny? Propozycja jest bardzo dobrze przygotowana.

zenek744

Posty: 9