Sklep naturalny - online

Sklep naturalny - online

HEJ. Polećcie mi jakąś internetową drogerię oferującą duży wybór kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych w niewygórowanych cenach. Chodzi mi przede wszystkim o kosmetyki naturalne.

pawel253

Posty: 1

 
Jak sama robię preparaty na ich bazach to nawet lepiej pachną od kosmetyków spotykanych normalnie na rynku. Na komercyjną skalę to może nie do końca, ale do użytku domowego spokojnie ogarniesz.

Ekurygo

Posty: 2

 
Przejrzę na pewno i dziękuję za komentarz. Właśnie o coś takiego mi chodziło.

dominikk5

Posty: 10

 
Zrezygnowałam w kosmetykach z alkoholu i od razu lepiej z twarzą. Polecam każdej kobiecie.

Ciapek

Posty: 3

 
Potwierdzam, że doskonałe i przemyślane kosmetyki, a do tego w normalnych cenach.

Aklimer56

Posty: 14

 
Moim zdaniem raz na jakiś czas powinnaś zmienić skład kosmetyku, żeby ciała nie przyzwyczaić za bardzo. Jednak habituacja występuje praktycznie w każdej strefie pielęgnacyjnej.

Sarenka

Posty: 5

 
Prawdziwe kosmetyki naturalne, nie masz oszukanego składu w https://e-naturalne.pl i normalnie zachęcają do robienia własnych, co mnie bardzo nakręciło do tematu. Jak jakiś składnik na ciebie mocno działa to zastanów się, czy nie lepiej samodzielnie wykonać jakiś krem, masło, albo uzupełnić dotychczasowe preparaty o ten składnik właśnie. Tam Ci podpowiedzą. Super komunikacja i obsługa klienta. Pozdrawiam.

annanna

Posty: 5

 
Kosmetyki trzeba testować, w tym nowe składy, bo skóra naprawdę różnie reaguje. Czasami człowiek trafi na coś nowego i jest odkrycie, a na innego nie zadziała. W tym sęk.

Szary

Posty: 25