paznokcie hybrydowe kraków, poleci ktoś ?

paznokcie hybrydowe kraków, poleci ktoś ?

Hej kochane. Będę robić pierwszy raz hybrydy i w ogóle nie mam pojęcia, gdzie udać się na manicure w Krakowie :(

Fiflek

Posty: 1

 
Jak długo utrzymały wam się najdłużej paznokcie hybrydowe? Chcę wybrać salon w Krakowie, w którym robią paznokcie naprawdę profesjonalnie i tak, jak piszą, że utrzymują się ponad dwa tygodnie.

xacax

Posty: 6

 
Ja właśnie poszukuję jakiejś sprawdzonej osoby, ponieważ raz miałam niemiłe doświadczenie i to poskutkowało, że zaniechałam manicure w salonach. Fajnie byłoby znaleźć jakiś zaufany salon z paznokciami w Krakowie centrum, bo miałabym blisko i nie musiałabym martwić się o dojazdy.

tigra32

Posty: 6

 
Próbowałam zrobić sama paznokcie hybrydowe, ale to był pierwszy i ostatni raz :) Cieszę się, że w Krakowie nie mamy salonów z mega wygórowanymi cenami i nie muszę oszczędzać, robiąc manicure sama :) Naprawdę konkretna porażka. Nie polecam :D

GGregbard

Posty: 15

 
Jak długo utrzymały wam się najdłużej paznokcie hybrydowe? Chcę wybrać salon w Krakowie, w jakim robią paznokcie naprawdę profesjonalnie i tak, jak piszą, że utrzymują się ponad dwa tygodnie.

reklamos

Posty: 10

 
Ja robię paznokcie hybrydowe w Krakowie zawsze w jednym miejscu i nie żałuję wyboru. Mogę liczyć na trwałość i zawsze jakąś super modną stylizację, o jakiej nawet nie miałam pojęcia. Po prostu udało mi się odszukać dobrą stylistkę :)

Penio

Posty: 16

 
Super miejsce, jeśli chodzi o robienie paznokci hybrydowych https://salonmagja.pl/. Polecam ten salon w Krakowie, ponieważ chodzę tam od roku regularnie i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, żebym była niezadowolona. Polecam.

Oleczka1

Posty: 9

 
Próbowałam zrobić sama paznokcie hybrydowe, lecz to był pierwszy i ostatni raz :) Raduję się, iż w Krakowie nie mamy salonów z mega wygórowanymi cenami i nie muszę oszczędzać, robiąc manicure sama :) Faktycznie konkretna porażka. Nie polecam :D

Nikuś23

Posty: 15

 
Jeśli któraś z was ma jeszcze jakieś różne propozycje co do stylistek od paznokci, to chętnie skorzystam. Jeżeli polecacie jakiś znany, dobry salon w Krakowie centrum, piszcie. Jestem w kropce, bo moja stylistka wyprowadziła się do stolicy :( jak coś, czekam i bez wątpienia z góry bardzo dziękuję.

Mr Frog

Posty: 3

 
Jak trafisz na coś ekstra, to daj znać. W grudniu szykuje mi się wesele i wiadomo, będę potrzebowała doświadczonego manicure. Mam nadzieję, że do tej pory znajdę coś sprawdzonego w Krakowie.

lenox4

Posty: 11